MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10458103
nr 1045 8103
Stolar
4 st, 1890-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 juli 2016
kl 18:07:01
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)